چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه وام کمک شهریه تحصیلی بانک رسالت

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان وام کمک شهریه تحصیلی بانک رسالت برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 می رساند، بر اساس قرارداد منعقد شده فیمابین دانشگاه نبی اکرم(ص) و بانک رسالت ، وام کمک شهریه تحصیلی برای دانشجویان برای مبلغ بیست میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال  داده خواهد شد. متقاضیان جهت بهره مندی از این وام ، با در دست داشتن مدارک زیر روز چهارشنبه دوم بهمن ماه از ساعت 11 تا 13 ظهر به امور دانشجوئی مراجعه کنند. با توجه به محدود بودن اعتبار، اولویت بر اساس زمان مراجعه خواهد بود.
 

مدارک لازم:

اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه و کپی کارت دانشجوئی اعتبار دار ، اصل یک فقره چک از ضامن به مبلغ 110 درصد مبلغ وام درخواستی(در وجه بانک قرض الحسنه رسالت_بدون تاریخ) ، سفته به مبلغ 120 درصد مبلغ وام درخواستی توسط دانشجو و مبلغ سی هزار تومان جهت افتتاح حساب و واریز به حساب شخصی دانشجو و نهایتا تکمیل و امضای فرم زیر توسط دانشجو (بعنوان متقاضی) و ضامن (کسی که چک داده است)
 

مبلغ وام بانک رسالت برای رشته های کارشناسی تا سقف بیست میلیون ریال و برای کارشناسی ارشد تا سقف پنجاه میلیون ریال خواهد بود. بازپرداخت وام نیز ۱۸ ماهه خواهد بود.

فرم مشخصات فردی
 

مدیریت امور دانشجوئی


١٥:٤٠ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٤٠٦٧    /    تعداد نمایش : ١٩٦٧تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.