چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم معاونت آموزشی، پژوهشی و تحصیلات تکمیلی

با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، بخشنامه‌های وزارت عتف و مصوبات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه موارد ذیل به استحضار می رسد:
 

  1. برگزاری کلاسهای نظری تا 99/03/23 خواهد بود.
  2. امتحانات نیمسال دوم 99-98 از تاریخ 99/03/31 شروع خواهد شد. بدیهی است پس از اطلاعیه‌های مربوطه، دانشجویان گرامی می بایست نسبت به کنترل روز و ساعت امتحانی جدید و پرينت كارت آزمون خود اقدام نمایند.
  3. امتحانات بصورت حضوری با رعایت پروتکل ابلاغی بهداشتی و یا غیرحضوری برگزار خواهد گردید. دروسی که در آنها شیوه ارزشیابی مواردی به غیر از امتحان حضوری می باشد به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.
  4. آخرین تاریخ دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد به شرط اینکه پروپوزال دانشجویان طی خرداد ماه به تصویب شوراهای تخصصی رسیده باشد و دانشجویان تا 99/06/12 اعلام آمادگی و اخذ مجوز دفاع نمایند تا 99/06/31 خواهد بود.
  5. مهلت تحویل پروژه های کارشناسی تا 99/06/30 می باشد.
  6. با توجه به بازگشایی دانشگاه ها از 17 خرداد با برنامه‌ریزی گروه‌ها آن دسته از دروسی که قسمت عملی، کارگاهی، آزمایشگاهی و ... دارند با رعایت پروتکل های بهداشتی در بازه 17 خرداد لغایت 30 مرداد ماه برگزار خواهد گردید.


٠٨:٥٤ - شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٠٣    /    تعداد نمایش : ٧٢٣تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.