چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم آموزشی (قابل توجه دانشجویان محترم)

باتوجه به شرایط خاص بوجود آمده و تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر فعال بودن نیمسال دوم 99_98 و اتمام قطعی آن با استفاده از آموزش‌های الکترونیکی و مجازی و ملزم نمودن کلیه زیر نظام‌های آموزش عالی به این امر، موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) اقدام به تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی سامانه آموزش مجازی(LMS) نموده است. که در اطلاعیه های مختلف در روزهای آتی نسبت به چگونگی استفاده از آن اطلاع رسانی خواهد کرد. لذا توجه دانشجویان عزیز را به موارد زیر جلب مینمایم.
 

  1. نیم سال جاری، نیمسال فعال آموزشی می باشد. بدین جهت هیچگونه حذف ترم و مرخصی به صورت فراگیر نخواهد بود و صرفاً درخواست دانشجویان به صورت موردی بررسی خواهد شد.
  2. با توجه به بند ١ این اطلاعیه، تمامی قوانین آموزشی و اداری، مانند سنوات گذشته به قوت خود ساری و جاری می باشد.
  3. شرکت در کلاسها به صورت الکترونیکی و مجازی، طبق برنامه اعلامی، اجباری و الزامی می باشد.
  4. دفاع از پایان نامه ها به شکل مجازی و یا حضوری با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی، برگزار خواهد شد.
  5. هرگونه تغییر در تقویم آموزشی و تمدید ترم جاری و نیز تغییر در تقویم امتحانات پایان ترم، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
  6. برخی دروس عملی با توجه به ماهیت آنها از طریق مجازی و برخی نیز بعد از بازگشایی دانشگاه‌ها، به صورت حضوری و فشرده برگزار خواهد شد.
  7. برخی از کلاس ها که تعداد دانشجویان در آنها کم می باشند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، به صورت حضوری برگزار خواهد شد که در هفته آینده از طریق آموزش، اطلاع رسانی خواهد شد.
  8. تاریخ دفاع از پایان نامه ها در نیم سال جاری آخر شهریور ١٣٩٩ می باشد.
  9. لازم به ذکر است که با توجه به تغییر بالاجبار شیوه آموزش حضوری به الکترونیکی در ترم جاری، به طور طبیعی در روزهای اول مشکلات و نواقصی وجود خواهد داشت ولی با همکاری و صبر و حوصله، مسئولین دانشگاه موظف به رفع آنها خواهند بود.


🛑 در نهایت تاکید دانشگاه به شرکت فعال تمامی دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی در کلاسهای الکترونیکی می باشد.

 

معاونت آموزشی، پژوهشی و تحصیلات تکمیلی


١٦:٤١ - شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٤٠٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣٨٨تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.