چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه وام کوتاه مدت (یکساله) کمک شهریه صندوق قرض الحسنه نبی اکرم(ص)

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان وام کوتاه مدت کمک شهریه نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 صندوق قرض الحسنه نبی اکرم (ص) می رساند، امور دانشجوئی دانشگاه نبی اکرم (ص) فرم تکمیل شده وام مزبور را به همراه کپی کارت دانشجوئی اعتباردار، از تاریخ 25 مرداد ماه لغایت پایان وقت اداری 31 مردادماه دریافت کرده و در نوبت دریافت وام بر اساس اولویت قرار خواهد داد. ضمنا با توجه به وجود وام کوتاه مدت ، به هیچ عنوان تقسیط شهریه انجام نخواهد گرفت و آنعده از دانشجویانی که نمیتوانند شهریه را یکجا پرداخت نمایند بایستی از وامهای ارائه شده استفاده کنند. باز پرداخت وام مزبور طی چهار قسط به فاصله سه ماه به سه ماه بوده و در طول مدت یکسال تسویه خواهد شد.
 

دستورالعمل و شرایط پرداخت وام کمک شهریه دانشجوئی صندوق قرض الحسنه نبی اکرم(ص)
 

مبلغ وام:
1- برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد 20.000.000 ریال تعیین می گردد که فقط یک بار در طول تحصیل اعطاء خواهد شد. البته به شرطی که از مدت تحصیل دانشجو یکسال تمام مانده باشد.
2- برای دانشجویان مقطع کارشناسی 10.000.000 ریال تعیین می گردد که سه بار در طول تحصیل دانشجو می¬تواند از این وام استفاده کند. البته به شرطی که از مدت تحصیل دانشجو یکسال تمام باقی مانده باشد.
3- برای دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی 10.000.000 ریال تعیین می گردد که یک بار در طول تحصیل دانشجو می‌تواند از این وام استفاده کند. البته به شرطی که از مدت تحصیل دانشجو یکسال تمام باقی مانده باشد.

شرایط دانشجویان وام گیرنده:
1- یکسال تمام از مدت تحصیل ایشان باقی مانده باشد.
2- دارای سوء سوابق در پرداخت‌های مالی شهریه نباشد( اعم از چک برگشتی، عدم واریز شهریه در ترم‌های گذشته در مدت مقرر و ...)
3- دریافت وام جدید منوط به تسویه وام قبلی می باشد.

مدارک مورد نیاز
1- اصل و کپی کارت دانشجویی که مهر تمدید نیمسال جاری را داشته باشد.
2- ارائه 4 فقره چک به مبلغ وام + 4% کارمزد، به نسبت مساوی برای هر چک با زمان‌های 3 ماه یکبار.
3- تکمیل فرم‌های درخواست وام و تعهد نامه


مدت زمان پرداخت وام:
وام به صورت یکساله بوده و از شروع سال تحصیلی و یا نیمسال تحصیلی به دانشجو اعطاء می‌گردد و دانشجو موظف است مبلغ وام را در چهار قسط سه ماهه (هر سه ماه یکبار) با لحاظ 4% کارمزد که کل این مبلغ در چهار قسمت کاملاً مساوی از دانشجو دریافت می‌شود. در صورتی که به هر نحوی مبلغ قسط در زمان مقرر وصول نگردد جریمه دیر کرد با احتساب 18% محاسبه و از دانشجو اخذ خواهد شد.

 

لینک فرم تعهد ضمانت - لینک فرم درخواست تسهیلات قرض الحسنه


١٢:٤٩ - شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٤١٢٥    /    تعداد نمایش : ١٢٩٥تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.