چاپ        ارسال به دوست

دانشجویان دانشگاه نبی اکرم(ص) جوایز جشنواره تئاتر استانی را درو کردند.

دانشجویان دانشگاه نبی اکرم(ص) جوایز جشنواره تئاتر استانی را درو کردند.

اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجانشرقی، با حضور هنرمندان، پیشکسوتان تئاتر و مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم (ص)،  بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجانشرقیبا اعلام نتایج هیت داوران به کار خود پایان داد. دراین جشنواره برای اولین بار بخش ایده های نو (کار اولی ) نیز گنجانده شده بود .

بنابه اعلام دکتر محمدحسین دانشور، معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه نبی اکرم (ص)، این دانشگاه مسئولیت کمیته علمی این جشنواره را بر عهده داشت و انتخاب داوران نیز بر عهده این دانشگاه بوده است بدین جهت تلاش شد از اساتید برجسته کشوری که سوابق طولانی در داوری های جشنواره های مختلف را دارند استفاده کند. انتخاب آقای نادر برهانی مرند و خانم پانته آ بهرام و آقای عبدالحسین لاله  (مدیرگروه رشته نمایش دانشگاه نبی اکرم(ص)) برای بخش اصلی و آقای شهرام خدائی، آقای فرزین ریحانی راد و خانم مینا پناهی برای بخش تجربه های نو نیز در این راستا بوده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم(ص)، اکثر جوایز این جشنواره به دانشجویان و اساتید این دانشگاه تعلق گرفت.

برخی از جوایز تعلق گرفته به دانشجویان و اساتید دانشگاه نبی اکرم(ص) در بخش اصلی به شرح زیر می باشد:

جایزه رتبه سوم کارگردانی : بابک  دسینه

جایزه اول کارگردانی (بهترین کارگردانی): نازیلا ایرانزاد بنام

جایزه اول بازیگری زن: سنا پور سعیدی

جایزه اول بازیگری مرد: محمدرضا قنبری

دو نمایش منتخب برای معرفی به جشنواره بین المللی فجر: نمایش "پاشا" به کارگردانی خانم نازیلا ایرانزاد بنام  و نمایش "نگاهمان میکنند" به کارگردانی آقای رامین ریاضی


١٦:٠٨ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٩٦    /    تعداد نمایش : ١٧١٢تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.