چاپ        ارسال به دوست

کتابخانه دانشگاه نبی اکرم(ص) کتابخانه ای با هفتاد و سه هزار عنوان کتاب تخصصی

مسئول کتابخانه دانشگاه نبی اکرم(ص) کتابخانه این دانشگاه را گنجینه ای از کتب تخصصی دانست که دانشجویان تمامی رشته های تحصیلی دانشگاه را بی نیاز از کتابخانه های دیگر می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم (ص)، خانم صمدی بیان  داشت: کتابخانه موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) درسال 1375 به منظور برآوردن نیازهای علمی واطلاعاتی اساتید ،دانشجویان و پژوهشگران محترم دانشگاه شروع بکار کرده و از همان زمان تاکنون مجدانه به توسعه مجموعه ی خود اقدام نموده است .مجموعه فعلی کتابخانه شامل 13000 کتاب چاپی ، 23 عنوان نشریه و 2000 پایاننامه اعم از کارشناسی وکارشناسی ارشد می باشد. همچنین بیش از شصت هزار کتاب و چندین مقاله الکترونیکی فارسی  و انگلیسی در این کتابخانه موجود می باشد.

 کتابخانه در تابستان سال 95 طی قراردادی با شرکت پارس آذرخش ، اقدام به ارتقا برنامه ی نر م افزاری  قدیمی آن شرکت کرد و مجهز به نرم افزاز پورتال کتابخانه و پورتال کتابخانه مجازی شدکه اساتید ودانشجویان محترم می توانند از این به بعد از راه دور هم اقدام به عضویت، تمدید و رزرو کتابهای مورد نیاز خودکنند و لیست کتب و چکیده پایاننامه های مورد نیاز خود را مشاهده کنند.


١٠:٣٦ - پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٤٩© تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.