چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی فرآیند طراحی با حضور دکتر حمید ندیمی (عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی)

کارگاه آموزشی فرآیند طراحی با حضور دکتر حمید ندیمی (عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی)، اساتید ، دانشجویان و علاقمندان به هنر و رشته معماری در دانشگاه نبی اکرم( ص) برگزار شد. حضور بیش از 150 نفر از علاقمندان در این کارگاه باعث تکمیل ظرفیت سالن محل برگزاری ( قبل از شروع رسمی مراسم) شد. عصر چهارشنبه اول دی 1395 دانشگاه نبی اکرم(ص) تبریز از ساعت 17 الی 19 مهمان دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی، جناب آقای دکتر حمید ندیمی ، دارای مدرک دکترای مهندسی معماری از دانشگاه یورک انگلستان بود. ایشان با داشتن بیش از 15 مقاله داخلی و بین المللی، دو کتاب تالیفی و تصنیفی، سه کتاب ترجمه شده و تدریس در مقطع دکترای پژوهش هنر دانشگاه های برتر کشور یکی از افتخارات گروه معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی می باشند.

از دیگر افتخارات ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی نشان رسمی جمهوری اسلامی ایران و پرچم کنونی ایران

طراحی نمادهای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

طراحی نماد پیشین سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه زنجان، مرکز توسعه صادرات

دکتر حمید ندیمی در ابتدای این نشست با بیان اهمیت و جایگاه رشته معماری در ایران و جهان در خصوص آینده این رشته مطالبی را بیان کردند. در ادامه نیز جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان و اساتید با جناب دکتر ندیمی برگزار شد. مراسم امضا کتاب یادگاری، اهدا لوح، پذیرایی میان وعده و  در نهایت عکس یادگاری با علاقمندانشان در دانشگاه نبی اکرم(ص) از دیگر برنامه های این نشست بود.

دفتر توانمندسازی دانشگاه ضمن تشکر ویژه از گروه، اساتید و دانشجویان محترم معماری از محدودیت صندلی های مکان برگزاری کارگاه، از دانشجویانی که امکان حضور نیافته اند پوزش می طلبد.

این دفتر انشالله هر ترم برای یکی از گروه های آموزشی برنامه ای مشابه برنامه فوق را خواهد داشت.

در ادامه  تصاویر مربوط به برگزاری کارگاه را  مشاهده  خواهید کرد.

دفتر توانمند سازی دانشگاه


٠٨:٣٤ - يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٧٠    /    تعداد نمایش : ١٤١١© تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.