چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری جشن دانش آموختگی(فارغ التحصیلی) در سال 1395

معاونت دانشجویی و فرهنگی جشن دانش آموختگی(فارغ التحصیلی) سال 1395 دانشگاه  را برگزار می نماید.

به اطلاع دانشجویان تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد دانشگاه که در سال تحصیلی 95-1394 فارغ التحصیل شده میرساند؛ جشن دانش آموختگی دانشگاه برگزار خواهد شد .روز و ساعت دقیق برگزاری جشن برگزاری جشن اطلاع رسانی بشرح ذیل خواهد بود:

زمان ثبت نام: 1395/08/29 لغایت 1395/10/09

روز برگزاری جشن: چهارشنبه 4 اسفندماه سال 1395

 

دانشجویان شرکت کننده به موارد زیر توجه نمایند:

1. ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت و صرفا از طریق سامانه ثبت نام جشن فارغ التحصیلی  انجام خواهد شد. در صورت تکمیل ظرفیت ثبت نام، سامانه غیرفعال خواهد شد. در صورتی که پرداخت موفق داشتید منتظر بمانید تا ثبت نهایی شوید و پرداخت مجدد انجام ندهید. پرداخت و ثبت از شیوهای خارج از سامانه ثبت نام مورد پذیرش نخواهد بود. لینک سامانه در انتهای خبر درج شده است.

2. هزینه ثبت نام هر دانشجو مبلغ  700000 ریال (هفتاد هزار تومان) است (50هزارتومان از بابت شرکت در جشن و 20 هزار تومان از بابت عکس آتلیه ای می باشد درصورت عدم تمایل به تهیه عکس می توانید فقط هزینه شرکت در جشن فارغ التحصیلی را واریز نمایید و در فرم ثبت نام میزان واریزی را مشخص کنید) که قابل پرداخت در تمامی شعبات بانک کشاورزی به شماره حساب 30916630 امکان پذیر خواهد بود.

3. هر دانشجو می تواند حداکثر دو نفر همراه داشته باشد.

4. لباس فرم دانش‌ آموختگی برای مراسم فارغ التحصیلی در اختیار دانشجویان قرارخواهد گرفت، که پس از پایان برنامه تحویل گرفته می شود.

5. تهیه عکس یادگاری در آتلیه‌ای که به همین منظور درسالن مراسم  تدارک دیده خواهد شد، ممکن خواهد بود .(هزینه عکس یادگاری در محل مراسم دریافت خواهد شد)

6. مسئولیت عدم دقت در وارد کردن اطلاعات درسامانه ثبت نام به عهده خود دانشجویان است.

7. پس از ثبت موفق ،انصراف از جشن ممکن نبوده و استرداد هزینه امکان پذیر نخواهدبود.

8. در صورت داشتن سؤال و هرگونه مشکل به کارشناس حوزه فرهنگی خانم علیزاده مراجعه و یا با شماره تماس 04134421999 تماس حاصل فرمائید.

9. ثبت نام صرفاً از طریق سایت دانشگاه به آدرس(www.ucna.ac.ir)  از لینک فرم ثبت نام جشن فارغ التحصیلی صورت میگیرد.

10. تاکید می شود با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با افرادی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و با اتمام ظرفیت، ثبت نام متوقف خواهد شد.

11. همچنین جهت جلوگیری از اتلاف وقت توصیه می شود ابتدا شماره کد فیش واریزی را آماده کرده و سپس شروع به تکمیل فرم الکترونیکی نمائید.

12. همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در هنگام کلیه مراجعات حضوری الزامی است.

13. جهت دریافت لباس فرم دانش آموختگی خواهشمندیم کارت معتبر (ملی، شناسنامه، گواهینامه ....) همراه داشته باشید. دریافت لباس یک روز قبل مراسم در دفتر امورفرهنگی انجام خواهد پذیرفت. (لباس فرم دانش آموختگی برای مراسم فارغ التحصیلی تمامی دانشجویان هر رشته تحصیلی قرار خواهد گرفت)

14. تصاویر خاطره انگیز دوران تحصیل خود در دانشگاه را با ذکر نام خود برای ساخت کلیپ جهت نمایش در جشن دانش آموختگان به ایمیل saagdam@gmail.com ارسال فرمائید. ضمناً به بهترین تصویر برگزیده جایزه نفیس اهدا خواهد شد.

15. خواهشمندیم نام استاد مورد علاقه ی خود را جهت تجلیل در روز مراسم در فرم ثبت نام وارد نمائید.

 

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است!

 


١٠:٢٣ - شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٢٧٦٠    /    تعداد نمایش : ٣١٢٥© تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.