چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه سطح اول دانشگاه نبی اکرم (ص)

دانشگاه نبی اکرم(ص) در ارزیابی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم ، در بالاترین سطح(سطح اول ) قرار گرفت.

بنابر اعلام دفتر آموزشهای عالی غیردولتی وزارت علوم، طبق سطح بندی و ارزیابی صورت گرفته از طرف آن دفتر، کلیه موسسات آموزش عالی و دانشگاههای غیر انتفاعی کشور به پنج سطح تقسیم بندی گردیدند که دانشگاه نبی اکرم(ص) در سطح اول قرار گرفت. از مهمترین شاخصهای مربوط به این ارزیابی می توان به سطح علمی موسسات، تعداد اعضای هیات علمی اعم از تمام وقت و نیمه وقت، امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، تعداد داتشجویان شاغل به تحصیل، تعداد دانشجویان قبول شده در مقاطع بالاتر، انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی، ارائه خدمات دانشجوئی اعم از تغذیه، مشاوره و راهنمائی و وام ها ی دانشجوئی و ... اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است در سطح کشور تعداد 47 موسسه آموزش عالی و دانشگاه غیر انتفاعی توانسته اند امتیازهای لازم را کسب کرده و در سطح  اول قرار بگیرند که از استان آذربایجانشرقی ، موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) و موسسه آموزش عالی چرخ نیلوفری در آن قرار دارند.

روابط عمومی،  ضمن تبریک به هیات رئیسه، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، موفقیتهای روز افزون در این عرصه را آرزومند است.


١٠:٠٩ - سه شنبه ٢٣ تير ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٥٩٩٩تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.