چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام اول و سوم توسط نشریات دانشجویی موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)

 

کسب مقام اول و سوم توسط نشریات دانشجویی موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص)

در جشنواره

نشریات دانشجویی استان آذربایجان شرقی  به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

به گزارش امور فرهنگی  موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص): نشریه دانشجویی"زوم" کانون فنی ومهندسی  در این جشنواره، مفتخر به دریافت دو مقام ارزشمند شد. مقام اول در بخش  مقاله های فرهنگی تحت عنوان "حملات تکنولوژی، عقب نشینی فرهنگی" مقام سوم:  در بخش مصاحبه

لازم به ذکر است که مقام اولی بخش مقاله فرهنگی در شرایطی به نشریه زوم رسید که رقابت برسر این قسمت بسیار زیاد بود. مقاله حملات تکنولوژی، عقب نشینی فرهنگی ترکیبی از تکنولوژی و فرهنگ است که به قلم آقای میرپیمان فاطمی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته هوش مصنوعی این موسسه، بسیار هنرمندانه به تصویر کشیده شده است، و در آن به بررسی مشکلات فرهنگ ایران در مواجهه با تکنولوژی پرداخته شده است.

همچنین نشریه دانشجویی "مگا" کانون رباتیک نیزدر بخش نشریات فنی ومهندسی تخصصی با مطالب علمی وپیشرفته به روز توانست قدرتمندانه  مفتخر به دریافت مقام سومی مطالب فنی شود.

از حضور فعال و چشمگیرو توام با افتخار اعضای  تیم نشریه زوم و اعضای تیم نشریه  مگا در این جشنواره ،کمال تشکرو قدردانی را داریم.


١١:٤٨ - دوشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٣٨    /    تعداد نمایش : ١٩٦٧© تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.