چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از اولین شماره نشریه دانشجویی تخصصی "مگا" در موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

رونمایی از اولین شماره نشریه  دانشجویی تخصصی "مگا" در موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

اولین نشریه دانشجویی تخصصی رباتیک "مگا" رونمایی شد .

به گزارش امورفرهنگی موسسه: از آنجایی که علم ربایتک در دانشگاههای ایران به آن صورت که باید شناخته نشده است و مهندسی رباتیک رشته ای جدید در عرصه دانشگاهی است ، اولین سوالی که در ذهن هر فردی جرقه می زند ،این است که رباتیک چیست ؟

این نشریه به همت دانشجویان کانون رباتیک موسسه با مجوز رسمی از سوی حوزه معاونت دانشجویی وفرهنگی رونمایی شد.

نشریه تخصصی "مگا" که به تلاش دانشجویان فنی ومهندسی و مهندسی‌مکانیک این موسسه آماده شده آخرین اخبار رباتیک دنیا، معرفی نرم افزارهای تخصصی در حوزه فنی ومهندسی ورباتیک ،معرفی ربات های ساخته شده دنیا ومطالب تخصصی در حوزه علم ربات را دراختیار دانشجویان قرار می دهد .

این نشریه در آبان ماه 95 با حضور معاون پژوهشی و مدیر امورفرهنگی و با حضور پرشور اعضای کانون رباتیک ،دانشجویان و همچنین با حضور افتخاری اعضای انجمن رباتیک دانشگاه تبریز رونمایی شد.

 به گزارش امورفرهنگی صاحب امتیاز این نشریه کانون رباتیک ،مدیر مسئول علیرضا بابائی "دانشجویی مهندسی مکانیک" و سردبیری فرشید پالدی  "دانشجوی مهندسی کامپیوتر –اطلاعات"  این موسسه آموزش عالی  می باشد برای این عزیزان و تیم اجرایی این نشریه آروزی موفقیت داریم .

 


١٢:١٣ - دوشنبه ١٧ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٢٧١٩    /    تعداد نمایش : ١٧٢٣تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.